Yangın Kapısı Emniyet Kilidi Cadde Anahtar


16 Temmuz 2020 13:29


Yangın Kapısı Emniyet Kilidi son zamanlarda yeni binalarda acil çıkış kapısı olarak yapılmaktadır. Yangın çıkış kapıları binalarda dairenin içine açılmaktadır. Yangın kapıları sadece yangın,deprem gibi doğal afetlerde acil çıkış olarak kullanılması için yapılmış olduğundan dolayı kapılarda kilit sistemi yoktur. Cadde Anahtar olarak iskan’a uygun kilit montajı yapmaktayız. Yangın kapısı emniyet kilitleri hırsızlık olaylarına karşı yapılmaktadır. Bu kilidi yaparkende Müşterilerimizin acil durumda kapıyı rahat açmaları gerekmektedir. Acil durum olduğunda dışarıya hızlı çıkmaları gerekmetedir. Bunun için Yangın kapılarına içeriden tokmaklı anahtarsız sistem kullanmaktayız.

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi

Kentsel dönüşümde yenilenen binalarda yangın kapısı kullanılmaktadır. Yangın kapılarında emniyetli olması için kilit montajı yaptırmanızı öneriyoruz. Yangın kapılarına sürgü taktırmanızı önermiyoruz. Sebebi kapının sacı ince olduğundan dolayı levye ile kastırıldığında vidaları sacdan kurtuluyor. Bunun için kapınıza emniyet kilidi taktırmanızı tavsiye ediyoruz.Aşağıdaki Link’e tıklayarak sürgünün nasıl açıldığını izleyebilirsiniz.

 

Yangın Kapısına Emniyet Kilidi Ne Kullanılmalıdır..

Yangın kapılarına emniyet kilidi seçeneği kapınıza gelip keşf yapıyoruz.Kapınız hangi kilide uygunsa o kilidi kullanmaktayız. Bazı yangın kapıları TSE uyumlu yangın kapısı olduğundan dolayı o kapılara Kancalı Kilit takıyoruz. Kapınızın sacı ince ise 3 turlu kilit takıp karşıklarını o millerin geçeceği şekilde açıyoruz. Bu da kapınızın esnetilerek açılmasını önlüyor.. Yangın Kapısınıza kilit taktırmadan önce mutlaka bizimle irtibata geçin.

Kale Monoblok 3 Turlu Kilit

Kale Kancalı Kilit

Kale Fişeli Kilit

Kale Dönerli Kilit

 


Link ekle