Üsküdar Çilingir Cadde Anahtar


02 Nisan 2020 11:43


Üsküdar Çilingir Ekibimiz Üsküdar ilçesine bağlı Üsküdar’ın mahallesine 24 saat hizmet sunmaktadır. Cadde Anahtar olarak sizlere kesintisiz 7/24 kapı açma,kilit değişimi hizmetleri vermekteyiz. Firmamızda çalışan uzman ustalarımız sayesinde kaliteli ve güvenilir hizmet vermek için gecede hizmet alabilirsiniz.

Üsküdar Çilingir aynı zamanda kilit değiştirme,Apartman kapısı hidroliği değiştirme ve kapı ayarı,oda kapısı kilidi değiştirme,otel tipi oda kapısı açma,pimapen kilidi değiştirme gibi bir çok hizmeti 24 saat olarak hizmet alabilirsiniz. Çelik kapınızın anahtarlarını kaybettiniz yada bir şeyden şüphelendiniz. Saat kaç olursa olsun çelik kapınızın kilidini değiştiriyoruz. Kale Kilit,Yale Kilit,Yuma Kilit,Evva Kilit,Swistech Kilit,Keso Kilit,Mul-t-lock Kilit gibi bir çok kilidin yetkili bayisi ve yetkili servisi olarak çalışmaktayız.

Üsküdar Çilingir

Üsküdar Çelik Kapı Kilit Değişimi

Üsküdar Çelik kapı Kilit Değişimi yapmadan önce mutlaka kapınıza uyumlu olan kilidi almanızı öneriyoruz. Üsküdar çilingir olarak uzman kadromuz sayesinde kapınıza uyumlu olan kilidi siz değerli müşteril erimizin kapılarına montaj yapmaktayız. Çelik Kapılarda tuzaklı Kilit,Çelik Takviyeli kilit,Hırsız korumalı özel kilit, Tuzaklı çelik rozet gibi modeller bulunmaktadır. Her tuzaklı kilit kapınızı koruyacak anlama gelmemektedir. Çelik kapınızın bu modele uyumlu olması gerekmektedir. Kapınızın fotoğrafını bize yollayın,uyumlu olan model hakkında sizi bilgilendirelim.

Üsküdar Çelik Kapı Tamiri

Üsküdar Çelik Kapı Tamiri işlerinizde sizlere yardımcı olmaktayız. Çelik kapınız zor kapanıyor,çelik kapınız kilitlemiyor,yere sürtüyor gibi şikayetlerinizde bizleri arayabilirsiniz. Çelik kapı kilidi tamiri,Kapı karşılığı ayarlama,çelik kapı kilidi değiştirme hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Çelik kapı ustalarımız kapınızın arızasına göre sizlere randevu vererek sorunlarınızı çözmektedir.Üsküdar Çilingir Firması olarak sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için 7/24 hizmet vermektedir.

Çelik Kapı Kilit Çeşitleri

Keso Kilit,Kale Kilit,Evva Kilit,Swistech Kilit,Yuma Kilit,Mul-t-lock Kilit,İto Kilit,Yale Kilit,Daf Kilit,Hok Kilit Gibi bir çok kilidin yetkili servisi ve bayisi olarak hizmet sunmaktayız.


Link ekle