Ümraniye Çilingir Cadde Anahtar


02 Nisan 2020 11:56


Ümraniye Çilingir Servisimiz Çelik kapıların açılmaması, çelik kapının kilidinin zarar görmesi gibi istenmeyen ve can sıkıcı problemlerden dolayı profesyonel çilingir hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tip istenmeyen durumlar insanların kapı kapı gezerek çilingir aramasına sebebiyet vermektedir. Ancak Ümraniye Çilingir servisi olarak bu tip durumların önüne geçebilmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına çalışmalar yapmaktayız. Ümraniye’nin her mahallesine ve bölgesine hızlı bir şekilde Ümraniye çilingir hizmetleri sunarak müşterilerimizi bu istenmeyen problemlerden kurtarmayı kendimize ilk amaç olarak belirlemekteyiz. Çelik kapının kilidinin bozulması, çelik kapıda arıza meydana gelmesi, çelik kapının anahtarının unutulması veya kaybolması gibi durumlarda hızlı bir şekilde müdahale ederek çelik kapınızı açıyor ve bu işlemler sırasında çelik kapınıza herhangi bir zarar gelmemesi için çalışmalar sürdürüyoruz. Ümraniye’nin her bölgesine uzman ve tecrübeli çilingir ekibimiz ile hizmetler sunarak müşterilerimizi yalnız bırakmıyor, onların memnuniyeti için çalışmalar yapıyoruz. Değerli müşterilerimize Ümraniye anahtarcı hizmeti sunarak kapı açılmaması gibi problemlerin üstesinden gelerek müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek adına önemli adımlar atıyoruz. Birçok farklı hizmet sunarak müşterilerimizin her türlü istek ve ihtiyacına hızlı bir şekilde cevap veriyor, müşteri memnuniyetini had safhada tutacak çalışmalar yapıyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler

Değerli müşterilerimize Ümraniye acil çilingir hizmeti sunarak onları asla bekletmiyor, hızlı bir şekilde müdahale ediyoruz.
Çelik kapınızın kilidinde oluşabilecek küflenme, aşınma ve benzeri her türlü problemin üstesinden hızlı bir şekilde geliyor, kapı kilidinizi tamir ediyoruz.
Çelik kapınızın anahtarının unutulması durumunda çelik kapınıza herhangi bir zarar vermeden kapıyı açıyoruz.
Çelik kapınıza emniyet kilidi takıyor ve güvenliği had safhaya çıkartıyoruz.
Açılmayan veya kilidinde arıza meydana gelen çelik kasalarınıza müdahale ediyor, kasaya herhangi bir zarar vermeden açmayı başarıyoruz.
Çelik kapınızın kilidini değiştirme gibi işlemleri hızlı bir şekilde yapıyoruz ve güvenliği üst düzeyde tutacak sağlam kilitler monte ediyoruz.
Tüm bu hizmetleri alanında uzman ve yılların tecrübesine sahip çilingir ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Uzman çilingir ekibimiz sayesinde her türlü probleme karşı hızlı çözümler üreterek müşterilerimizin ihtiyaçlarını gideriyoruz.

Ümraniye Çilingir

Ümraniye Kilit Değişimi

Günümüzün en ciddi sorunlarından biri güvenliktir. Evlerimizin, işyerlerimizin güvenliği birinci öncelik haline geldi. Güvenli yaşam alanları için çok çeşitli önlemler alınıyor. Ama alınan bütün önlemlere rağmen hırsızlık olaylarında artış devam ediyor. Hırsızlık olayları en çok kapılardaki kilit sistemleri devre dışı bırakılarak gerçekleştiriliyor. Hırsızlar için kapının ahşap, çelik ya da Amerikan kapı olmasının önemi yok. Her kapıdaki kilit sistemini devre dışı bırakabiliyor ve rahatlıkla içeri girebiliyor. Ülkemizin önde gelen kilit üretici firmaları şimdi yüksek güvenlikli kilit çeşitleri üreterek kapılardan yapılan hırsızlıkların önüne geçmeye çalışıyor. Siz de kapınıza yüksek güvenlikli kilit taktırarak yaşam alanınızı çok daha güvenli hale getirebilirsiniz. Ümraniye Çilingir firması olarak her marka kilit sistemlerinin montajını yapmaktayız.

Yüksek Güvenlikli Kilitler

Kapınızda güvenli bir kilit sistemi varsa kapı zorlandığında, kapının dışında kalan barelin ucu kırılır. Diğer kısmı da içeride kaldığı için ulaşılamaz ve kilidin açılması imkânsızlaşır. Ancak kilit sistemi monte ettirmek için profesyonel hizmet veren çilingirleri tercih etmelisiniz. Daha ucuz olsun diye bu işi ek iş olarak yapanlara kilit taktırmamalısınız. Ucuza mal olsun derken çok daha büyük maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Son yılların en güvenli ürünü ise yüksek güvenlikli silindir oldu. Ünlü kilit firmaları yüksek güvenlikli silindirlerle tüketicilerin yüksek güvenlik beklentilerine en iyi cevabı veriyor. Silindir özel olarak hazırlanmış çelik malzemeden yapılmaktadır. Yüksek dirençlidir ve her türlü kuvvetli darbelere karşı üst düzey koruma sağlamaktadır.Kale Kilit,Mul-t-lock Kilit,Swistech Kilit,Keso Kilit,Evva Kilit Gibi Yüksek Güvenlikli kilitler kapılarınızı Güvenli Hale Getirmekteyiz


Link ekle