Ortaköy Çelik Kapı Tamiri Cadde Anahtar


08 Mart 2020 13:03


Ortaköy Çelik Kapı Tamiri servisimiz kapılarınızda oluşan her türlü arızaya bakmaktadır. Çelik kapınıza yere sürtme, Sert kapanma, kilit takılması, menteşe kırılması gibi bir çok çelik kapı tamirlerini yapmaktayız. Çelik kapılarda olan merkezi kilit arızasını ve değişimi yapmaktayız.Uzman kadromuz ile çelik kapılarınızdaki arızaları sorunsuz bir şekilde yapmaktayız. Ortaköy’ün geneline çelik kapı arızasına bakmaktayız. Kapınızdaki sorunu bizi arayarak yada whatsapp dan fotoğraf atarak bize yollarsanız. Sizlere en kısa zamanda dönüş yapıp kapınızdaki sorun çözeriz.

Çelik Kapı Tamiri Tamiratı Nasıl Yapılır?

Çelik kapıların belli başlı arıza sebepleri bulunmaktadır. Bunlar; Çelik kapının kapanmaması ve sürekli açık kalması, çelik kapı kilit dilinin yuvaya geçmemesi, çelik kapının anahtar ile kilitlenmemesi, alt ve üst kilitlerin çalışmaması, anahtarın kapı kilidini açmaması, yeni taşınılan binanın/dairenin kapısının anahtar ve kilidinin değiştirilmesidir.Ortaköy Çelik kapı tamiratında izlenilmesi gereken belirli adımlar vardır. Çelik Kapının öncelikli olarak gönye ayarına bakılması gerekir. Gönye ayarında bir kaymanın olup olmadığı kontrolü sağlandıktan sonra kapının merkezi kilit ve monoblok kilitlerinin çalışmaları kontrol edilmelidir.
Kapının düşmesi ya da zor kapanmasındaki sebeplerden birisi ise menteşe sorunudur. Çelik Kapı Tamiri Ortaköy Çelik kapı tamirinde menteşe sorunu sık rastlanılır bir durumdur. Kapı kapanırken bir kaç kerede kapanıyorsa, kilitlerken anahtar zor dönüyorsa ve kapıda ses varsa bu menteşe kaynaklı sorun anlamına gelir. Çelik kapınıza uygun şekilde menteşe tamiratı yapılır ve sorun ortadan kaldırılır. Kontrollerin sağlanması halinde yine de kapıda kapanmama veya yerine oturmama problemi devam ediyorsa kapı bulunduğu kasadan sökülerek kilit merkezleri değiştirilebilir ya da tamir alternatifleri sunulur.

Ortaköy Kale Çelik Kapı Tamiri

Ortaköy Kale Çelik Kapı Tamiri Ustalarımız çelikler kale kapılarınızda oluşan arızaları içerir. Kale Çelik Kapı paneli değişimi kale kapı kilidi değişimi hizmetlerimiz bulunmaktadır.Kale kapıların bakım ve tamirlerini uzman kadromuz ile yapmaktayız. Kale Kapılara özel seri yapılmış tuzaklı ve anahtarı kartı olmadan kopya edilemiyen ve aynı zamanda maymuncukla açılmayan kilit montajıda yapmaktayız.

Çelik Kapılarda Oluşan Arızalar

Çelik kapılar zamanla ağırlıkları kasalarına yetmediğinden ötürü düşmeler ve gönyeden kaymalar yapmakta olup kullanıcılara dışarda kalma, ev içinde mahsur kalma vb sorunlarla karşı karşıya bırakmaktadır. Çelik Kapı Tamiri, çok hassas uygulama yapılması gereken ve teknik detayları olan bir uzmanlık alanı olduğundan her yerden teknik destek alınmaması gereken yetkili merkezlerden teknik destek alınması daha uygun görülen bir konudur.
İşte böylesi durumlar için Cadde Anahtar güvenlik sistemleri olarak teknik destek ekibimizi istanbulun neresinde olursa olsun gönderiyoruz. Kapınıza en uygun çözümlerin alternatifli yollarla uygulamalarını yapıyoruz. Çelik kapınızda oluşan arızalar için bizi mutlaka arayın. Sizlere aynı gün içerisinde hizmet vermekteyiz.


Link ekle