Master Kilit Sistemi Cadde Anahtar


15 Ağustos 2020 13:33


Master Kilit sistemi, seçilen anahtarların bir dizi önceden tanımlanmış kapıyı açabildiği bir anahtar plandır. Daha iyi kontrol sağlamaya yardımcı olur, anahtar değiştirme maliyetlerinden tasarruf sağlar ve dolaşımda daha az anahtar olduğu için kullanışlıdır. Ayrıca, örneğin güvenlik personeli ve yönetim personeli için tesis içindeki tüm odalara hızlı erişim sağlar. Bu sadece kullanışlı olmakla kalmaz, aynı zamanda acil durumlarda hayat kurtarabilir.

Master kilit sistemleri

Yukarıdaki şema, çeşitli anahtarlama sistemlerinin nasıl çalıştığını detaylandırmaktadır. Bir bina için Master Key sistemi göz önüne alındığında, gerekli güvenlik seviyesi ile erişilebilirlik arasında bir denge sağlanması önemlidir.Belirlenmiş kilitlerin iki farklı anahtarla çalıştırılmak üzere üretilebileceğini belirtir, biri “Yardımcı Anahtar” bireysel kilitleri çalıştırırken, “Master Anahtar” takımdaki tüm kilitleri açabilir.

Master Kilit Sistemi Nedir ?

Master sistem anahtar yetkilendirme sistemidir. Kısaca şöyle anlatalım istediğiniz anahtara istediğiniz kilidi yani istediğiniz kapıyı açmanıza olanak sağlar.Bu sistemi evinizde, iş yerinizde,otellerde, restorantlar da,fabrikalarda kullanabilirsiniz…!
Anahtar karmaşasından kurtulursunuz.. Hangi anahtar nerenin bu kapının anahtarı kimde? nerede demezsiniz..! Yetkisiz kişiler kesinlikle diğer bölüm ve odalara müdahale edemezler… Mul-t-lock İnteractive kilit kullanılırsa sizden izinsiz kimse anahtar kopyalayamaz..! Anahtarların her hangi birini kaybetseniz dahi sizde bulunacak çizelgeden ve emniyet kartlarından aynı anahtarı kopyalayabilirsiniz…!

Master Kilit Nedir

Hangi Markalara Master Sistem Yapılır.?

Master kilit sistemi bir çok markaya yapılmaktadır. Mul-t-lock Kilit,Keso Kilit,Kale Kilit,Yuma Kilit,Swisstech kilit,Yale Kilit gibi markalara yapılmaktadır. Master kilit sistemini özellikle Mul-t-lock kilide yapıldığında size verilecek olan plan ile devamı yapılmaktadır. Mul-t-lock kilit master sistemin içerisinde güvenlik kart çıkmaktadır.Bu Güvenlik kart olmadan makina çalışmamaktadır.Bu sayede kart olmalı ve aynı zamanda tutanak tutulmaktadır.


Link ekle