Küçükyalı Çilingir Cadde Anahtar


02 Ekim 2019 16:25


Küçükyalı Çilingir sizler kapıda kaldığınızda 24 saat hizmet sunmaktadır. Çelik kapınızın anahtarlarını kaybettiğinizde yada kapının arkasında unuttuğunuzda sizlere yardımcı olmaktayız. Cadde Anahtar anahtar olarak 1995 yılından beri siz değerli müşterilerimize aynı yerde hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Küçükyalı Çilingir olarak firmamızda çalışan ustalarımızın tamamında yetki belgeleri bulunmaktadır. İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı yetki belgeleri tam olarak sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. Cadde Anahtar olarak piyasada dükkanı olmadan seyyar olarak çalışan Çilingirlere dikkat etmenizi öneriyoruz. Kapınıza gelen ustaya mutlaka oda kayıt numarası yada odanın vermiş olduğu kimliği sormanızı öneriyoruz,daha sonrasında üzücü bir olayla karşılaşmamanız için mutlaka sabit bir dükkanı olup olmadığını sorun.

Küçükyalı Kilit Değişimi

Küçükyalı da ev aldınız yada kiraladınız. Çelik kapınızın kilidini mutlaka değiştirmenizi öneriyoruz. Kapınıza kilit alırken dikkat etmeniz gereken kapınıza çağırdığınız anahtarcı getirdiği kilidin ambalajının açık olmadığına dikkat edin. Çelik kapınızın kilidini değiştirirken mutlaka tuzaklı yada çelik takviyeli kilit olmasını önemle duyuruyoruz. Yeni nesil tuzaklı kilitler kapınızı son derece iyi şekilde korumaktadır. Kırılsa’da açılmayan tuzaklı kilitler sayesinde kapınız ve evleriniz güven altındadır.

Tuzaklı Kilit Ne İşe Yarar..?

Tuzaklı kilit kapınızda bulunan standart kilitler gibi tam ortasından kopmuyor. Kilit yeni nesil olduğu için özel lazer ile kesildiği yerden ( ucundan ) koptuğu için diğer kısmı kapının içinde olduğundan hırsızlar mekanizmaya ulaşamadığı için kapınızı bırakıp gidiyorlar. Bu tuzaklı kilitlerin markaları Mul-t-lock 225 B,Swistech Çift Tuzaklı,Kale Tuzaklı kilitler tavsiye ediyoruz. Sebebi bazı markalar tuzaklı kilit diye sattıkları kilitler lazer kesimi doğru yapılmadığından dolayı tuzaktan kopmuyor. Kapınıza kilit almadan önce bize mutlaka danışın.

Tuzaklı-Kilit

Küçükyalı Garaj Bariyer Kumandası Kopyalama

Küçükyalı’da yapılan binalarda otoparklara kumanda çoğalma işlemi yapmaktayız. Aynı zamanda yeni binalarda otomatik panjur’ların kumandasında’da çoğalmaktayız. Cadde Anahtar olarak bir çok Garaj ve bariyer kumandalarının çoğaltımını yapmaktayız. Bazı garaj kumandaları özel olduğundan dolayı yerinde kopyalamada yapmaktayız.Garaj kumandasının bir resmini bizlere whatsapp ile yollayın sizlere yardımcı olalım. Garaj ve bariyer kumandası çoğalmadan önce bize mutlaka danışın.

Garaj-ve-Bariyer-Kumandası


Link ekle