Göztepe Kale Çelik Kapı Tamiri Cadde Anahtar


10 Temmuz 2020 10:02


Göztepe Kale Çelik Kapı Tamiri kapılarınızda oluşan arızaları profesyonel uzman kadromuz ile çözmekteyiz. Kale Çelik kapılar piyasadaki çelik kapılardan daha profesyonel kapı olduğundan dolayı bu kapıların tamiri daha zor ve hassas işçilik istemektedir. Kale çelik kapınızı hırsız kurcaladı ve ahşabına hasar verdi ise bizi arayın. Göztepe Kale Çelik kapı Tamiri ustalarımız aynı zamanda kapınız yere sürtüyorsa,kapınız zor kilitliyorsa,kapınız zor kapanıyorsa sorunlarınızı çözmekteyiz. Kale Çelik kapı çeşitleri çok olduğundan dolayı kapınızın fotoğrafını bize yollayın sizlere çözüm üretelim. 

Neden Kale Çelik Kapı

  • Güvenlik, kalite ve garanti kavramları ile eşdeğer olması
  • Sektörün yaratıcı markası olması
  • Üretim ve satış hacmiyle “Lider Ve Öncü Kapı Üreticisi” olması
  • TSE laboratuvarlarında test edilen ve 6. Seviye güvenlik seviyesine sahip ilk kapı üreticisi olması
  • Türkiye geneli yaygın servis ağının olması
  • Sektörünün jenerik markası olması
  • Büyük projelerin referans noktası olması
  • Kendine özgü montaj yöntemleri kullanması

Kale Çelik Kapı Kilit Değişimi

Kale Çelik Kapı Kilit Değişimi yaptırırken dikkat etmeniz gereken bazı konular var. Kale Çelik Kapı kilidi alırken yüksek güvenlikli anahtarları kartı olmadan kopya edilemiyen,Maymuncukla açılmayan, Tuzaklı kilit taktırmanızı öneriyoruz. Kale Çelik kapılar levye ile kastırılarak açılmamaktadır. Bunun için Kale Çelik kapı montaj sırasında butik kapılarında yüksek güvenlikli kilit kullanmaktadır. Fakat Proje kapılarında standart kilit olduğu için bunu değiştirirken mutlaka yüksek güvenlikli bir kilit kullanmanızı öneriyoruz.

Kale Çelik Kapı Sökme Takma

Kale Çelik Kapınız var ve eviniz kentsel dönüşümden yıkılıyor yeni yere götürmek istiyorsanız kale kapınızı hasar vermeden taşıyoruz. Kale Çelik Kapı sökme ve takma işinde uzman olan ustalarımız yerinde keşif yapıyor ve montajı uyumlu ise yapıyorlar. Kale Çelik Kapı piyasada normal kapılardan daha farklı olmasından dolayı herkesin yapması zor bu kapıların montajı daha hassas olduğundan dolayı ustalarımız bu işin uzmanı olduğundan dolayı sorunsuz bir şekilde montajı yapmaktadır.


Link ekle