Fenerbahçe Kale Çelik Kapı Tamiri Cadde Anahtar


10 Temmuz 2020 12:10


Fenerbahçe Kale Çelik Kapı Tamiri

Fenerbahçe Kale Çelik kapı Tamiri ustalarımız aynı zamanda kapınız yere sürtüyorsa,kapınız zor kilitliyorsa,kapınız zor kapanıyorsa sorunlarınızı çözmekteyiz. Kale Çelik kapı çeşitleri çok olduğundan dolayı kapınızın fotoğrafını bize yollayın sizlere çözüm üretelim.Piyasada bir çok çelik kapı firması var fakat Kale Çelik kapı piyasada takılan kapılardan daha kalite olduğundan hırsızların açması daha zor olmasından dolayı tercih edilmektedir. Kale Çelik Kapının montaj şekli kilit sistemi diğer çelik kapılardan farklı olduğu için Güvenli kapı olmaktadır.

Hasarlı Kale Çelik Kapı Tamiri

Resimde görmüş olduğunuz gibi Panelde oluşan hasarı onarıyoruz. Fenerbahçe Kale Çelik Kapı Tamiri Ustalarımız Panel tamiri,Kilit tamiri,Kilit değişimi,hizmetleri vermektedir. Kale Çelik Kapıların paneline özel paslanmaz çelik levha ve özel kanal tuzaklı kilit kullanarak daha güvenli hale getiriyoruz. Kapınızda oluşan sorunlar için whatsapp hattından resim atabilirsiniz. Size en kısa zamanda ustalarımız dönüş yapmaktadır. 

Kale Çelik Kapı Sökme Takma

Kale Çelik Kapınız var ve eviniz kentsel dönüşümden yıkılıyor yeni yere götürmek istiyorsanız kale kapınızı hasar vermeden taşıyoruz. Kale Çelik Kapı sökme ve takma işinde uzman olan ustalarımız yerinde keşif yapıyor ve montajı uyumlu ise yapıyorlar. Kale Çelik Kapı piyasada normal kapılardan daha farklı olmasından dolayı herkesin yapması zor bu kapıların montajı daha hassas olduğundan dolayı ustalarımız bu işin uzmanı olduğundan dolayı sorunsuz bir şekilde montajı yapmaktadır.

Neden Kale Çelik Kapı ?

  • Güvenlik, kalite ve garanti kavramları ile eşdeğer olması
  • Sektörün yaratıcı markası olması
  • Üretim ve satış hacmiyle “Lider Ve Öncü Kapı Üreticisi” olması
  • TSE laboratuvarlarında test edilen ve 6. Seviye güvenlik seviyesine sahip ilk kapı üreticisi olması
  • Türkiye geneli yaygın servis ağının olması
  • Sektörünün jenerik markası olması
  • Büyük projelerin referans noktası olması
  • Kendine özgü montaj yöntemleri kullanması
Kale Çelik Kapı Kilit Değişimi

Kale Çelik Kapı Kilit Değişimi yaptırırken dikkat etmeniz gereken bazı konular var. Kale Çelik Kapı kilidi alırken yüksek güvenlikli anahtarları kartı olmadan kopya edilemiyen,Maymuncukla açılmayan, Tuzaklı kilit taktırmanızı öneriyoruz. Kale Çelik kapılar levye ile kastırılarak açılmamaktadır. Bunun için Kale Çelik kapı montaj sırasında butik kapılarında yüksek güvenlikli kilit kullanmaktadır. Fakat Proje kapılarında standart kilit olduğu için bunu değiştirirken mutlaka yüksek güvenlikli bir kilit kullanmanızı öneriyoruz.


Link ekle