Çekmeköy Çilingir Cadde Anahtar


07 Mayıs 2020 11:24


Çekmeköy Çilingir servisimiz sizlere 365 gün 24 Saat hizmet vermektedir.Kapıda kaldığınızda servis süremiz 15 dk olup uzman ekiplerinizle hizmetinizdeyiz.Çekmeköy Çilingir olarak aynı zamanda Çelik kapı kilidi değiştirme hizmetlerimizde mevcuttur. Kale Kilit,Yuma kilit,Mul-t-lock kilit,Evva kilit gibi daha bir çok kilidin satışı ve montajını yapmaktayız.Günümüzde her geçen gün çilingir işini yapanlar çoğaldı.Bunun için kapınıza gelen çilingir’in mutlaka yetki belgesini sorunuz.İstanbul Anahtarcılar odasına kayıtlı olup olmadığını bilmelisiniz.

Firmamız olarak bizi kapınıza çağırdığınızda kapıyı açmadan önce evrak kontrolu yapmaktayız.Adınıza kayıtlı Elektrik,su,Doğalgaz yada kontrat sormaktayız.Evin size ait olduğunu belgelediğinizde bizde işlemi yapmaktayız.Bu konu ev sahibinin doğru kişi mi değil mi Onu öğrenmek için yapmaktayız.Güvenlik işi kapıdan başlar.Kapınıza gelen çilingir eğer yetkili değil korsan ise mutlaka daha sonrasında kapınızın kilidini değiştirin.

Çekmeköy Çilingir

Çekmeköy Kilit Değişimi

Çekmeköy kilit değişimi yapan firmamız çelik kapılarınızın kilitlerini değiştirmektedir.Firmamız Kale kilit,Mul-t-lock kilit Gibi yüksek güvenlikli kilitlerin satışını ve montajını yapmaktadır. Çelik kapınıza kilit almadan yada taktırmadan önce mutlaka kapınıza uyumlu kilidi almayı unutmayınız.Kapınıza almanız gereken kilitler tuzaklı kilit,Çelik takviyeli kilit,Maymuncuk ile açılmayan kilitler önceliğiniz olsun.Artık günümüzde hırsızlar çelik kapıları levye yada krikoyla açmıyorlar.Daha kolay yöntem olan maymuncuk,Kilit kırma gibi sistemleri kullanıyorlar. Bunun için kapınıza mutlaka hırsız korumalı tuzaklı ve maymuncuk ile açılmayan kilit almanızı öneriyoruz.

Hırsıza Karşı önlemler

Hırsıza karşı önlemler öncelikle çelik kapınızın kilidi Yüksek Güvenlikli olmalıdır.Kapınızda Maymuncuk ile açılmayan ve Kırılsada açılmayan kilit olmasına çok dikkat edin.Aynı zamanda artık çelik kapılara kart ile açılmasın diye yapılan tırnak sistemini mutlaka yaptırmanızı öneriyoruz. Çelik kapınıza önlem almadan önce mutlaka bize ulaşın yada whatsaap yolu ile kapınızın resmini atın. Sizlere yardımcı olalım.

Çekmeköy Çilingir

Tuzaklı Kilit Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz.

Tuzaklı Kilit Alırken Mutlaka doğru şeçim yapmalıyız. Resimde de gördüğünüz gibi tuzaklı kilit olarak satılan kilit tuzağından kopmamaktadır. Bunun için Piyasada satılan ucuz tuzaklı kilit almamanızı öneriyoruz. Ucuz olan bir kilit ne kadar güvenli olabilir. Kapınıza önlem almadan önce bizi mutlaka arayın….


Link ekle