Bina Kapısı Kartlı Geçiş Cadde Anahtar


15 Temmuz 2020 13:55


Bina Kapısı Kartlı Geçiş sistemleri apartman kapılarına giriş çıkışlarında boncuk yada şifreli geçiş yapılmaktadır. Apartman kapılarında anahtarla giriş çıkış uğraştırdığı için pratik olarak kart yada şifreli giriş yaparak geçiyorsunuz. Ofis kapılarında’da kullanılan bu sistem odaya herkesin girmesini önlemek için sadece kartı olan yada şifreyi bilen kişiler giriş yapabilmektedir.

Geçiş kontrol sistemi

Giriş çıkış kapı güvenliğinin gerekli olduğu yerlerde geçiş kontrol sistemlerinin kurulumu işletme sahipleri için üzerinde durulması gereken bir konudur. Örneğin müşteri personel giriş çıkış sistemi olarak kullanılabilecek kapı giriş çıkış kontrol sistemleri ile firmanıza giriş yapan müşterilerin sayısını ve geçiş kontrolünü sağlayabilirsiniz. Giriş çıkış yöntemleri çeşitli şekillerde uygulanır.

Kartlı Geçiş Sisteminin Kullanım Alanları

Kartlı geçiş sistemini her türlü kamu ve özel kurumlar, Firmalar, Fabrikalar, İş Hanları, Ofisler, Depo, Özel Bölümler, Asansörler , Siteler, Plazalar, oteller Apartman kapıları için uygulayabilirsiniz. Güvenlik söz konusu olduğunda, klasik yöntemlerin yanı sıra alternatif birçok seçenek yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Bu seçenekler içinde kartlı ve şifreli geçiş sistemleri önemli bir rol oynuyor. Çeşitli model ve kullanım şekilleriyle bu cihazlar artık birçok ofis ve apartmanın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Kart Okuyucu Nedir?

Kart okuyucular günümüzde otomatik geçiş sistemlerinin firmalar tarafından yoğun olarak tercih edilmesi sebebi ile oldukça popüler olan ve kullanılan teknolojilerin başında gelmektedir.

Kamu kurum ya da kuruluşlarının ve özel sektör firmalarının kullanmış olduğu kartlı geçiş sistemlerinde giriş kapısında yer alan turnike ve kart okuyucular sayesinde yetki sahibi olan kişilerin binalara giriş çıkış yapmaları kontrol edilmekte ve kolaylaşmaktadır.

Kart okuyucular sayesinde firmalar mevcut personelin giriş çıkış saatlerine ya da fazla mesailerine kolaylıkla ulaşabilmektedir. Kart okuyucu, okuduğu tüm bilgileri bağlı bulunduğu ana bilgisayara gönderdiği için bilgiler burada depolanmakta ve korunmaktadır. Bu sayede firma istediği takdirde günlük, haftalık ve aylık olarak rapor alabilmektedir.

Bina Kapısı Kartlı Geçiş sistemi yaptırmadan önce Firmamızı mutlaka arayın.Firmamız işinde uzman profesyonel ustalar sayesinde yaptığı işin garantisini veren herhan gibi bir arıza olduğunda aynı gün servis garantisi vardır. 

Bina Kapısı Kartlı Geçiş


Link ekle