Bağlarbaşı Çilingir Cadde Anahtar


20 Aralık 2019 12:42


Bağlarbaşı Çilingir hizmetimiz 7 gün 24 saat çalışmaktadır. Çelik kapınızın anahtarlarını kaybettiğinizde yada anahtarları kapının arkasında unuttuğunuzda sizlere yardımcı olmaktayız. İstanbul Anadolu yakasında her yere 15 dakika içerisinde hizmet vermekteyiz. Uzman Çilingir kadromuz ile kilitli kapılarınızı hasar vermeden profesyonelce açmaktayız. Çelik kapınıza hasar vermeden sadece kilitleri değiştirerek kapılarınızı açmaktayız. Ustalarımızın hepsinde ustalık ve kalfalık belgeleri olup yetkili çilingir olarak hizmet sunmaktayız.

Bağlarbaşı Kilit Değişimi

Bağlarbaşı kilit değişimi hizmetimiz 24 saat hazır beklemektedir. Çelik kapınızın kilidini değiştirmek istediğinizde ustalarımız kapınıza uygun olan kilit ile hizmet vermektedir. Yeni aldığınız evin yada dükkanın Çelik kapı kilitlerini mutlaka değişteminizi öneriyoruz. Evinizin anahtarları herkeste olabilir ve bunun için kendinizi güvende hissetmeniz için kapınızın kilitlerini değiştiriyoruz. Çelik kapınızın Kilitlerini değiştirirken nelere dikkat etmelisiniz.? Çelik kapınıza aldığınız kilit mutlaka yüksek güvenlikli kilit almanızı öneriyoruz. Yüksek güvenlikli tuzaklı ve çelik takviyeli kilitler sayesinde kapınız daha da güvende olmaktadır. Tuzaklı kilitler öncelikle Mul-t-lock kilit ,Kale Kilit,swisstech kilit gibi kaliteli firmaların kilitlerini tavsiye ediyoruz.Tuzaklı kilidin özelliği kilit kırılsada ucundan koruyor ve diğer parçaya ulaşamadıkları için bırakıyorlar. Çelik takviyeli kilitler ise kırılmaya karşı dirençli olduğundan dolayı kiliti kırmak bir hayli zor oluyor. Çelik kapınıza kilit almadan önce bize mutlaka danış. Çelik kapınıza uyumlu olan kilidi alırsanız kapınız güvende olur..

Bağlarbaşı Çelik Kapı Tamiri

Bağlarbaşı çelik kapı tamiri servisimiz kapılarınızda oluşan arızaları çözmektedir. Çelik kapınızın yere sürtme,kapanmama,sert kapanma,kilit takılma gibi sorunlarınızı uzman kadromuz ile yapmaktayız. Kale Çelik Kapı,Mul-t-lock Çelik Kapı,Dortek Çelik Kapı,Atra Çelik Kapı ve piyasada bulunan tüm çelik kapıları tamir ve bakımını yapmaktayız. Çelik kapı sökme,Çelik kapı montajı yapma,Çelik kapının altını kesme,Çelik kapı yükseltme hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Bağlarbaşı Çelik Kapı Tamiri

Bağlarbaşı Garaj Bariyer Kumandası Çoğaltma

Bağlarbaşı Garaj Bariyer Kumandası Çoğaltma işlerinizi yapmaktayız. Binanızın Otopark girişi kumandasını çoğaltmak yedeğini yaptırmak istediğinizde sizlere yardımcı olmaktayız. Bariyer kumandası garaj kumandası panjur kumandası çoğaltma hizmetimiz bulunmaktadır.Bağlarbaşı Çilingir olarak aynı zamanda garaj,bariyer,otopark kumandalarının beyninide değiştirmekteyiz. Yeni bir işyeri aldınız ve otomatik kepenk kumandanızın bir yedeğide eski sahibinde yada çalışanında olma ihtimali çok yüksek olduğundan dolayı kepenğinizin beynini değiştirmekteyiz.

Garaj&Bariyer OtoPark Kumandası Çoğaltma


Link ekle